/O SPOLOČNOSTI

Tím odborníkov pripravených vám pomôcť

Už viac ako 9 rokov ponúkame certifikované izolatérske a klampiarske práce priemyselných zariadení a infraštruktúry. Ponúkame aj oplechovanie potrubí, vzduchotechniky a technológií. Náš profesionálny prístup a kvalitnú prácu ocenili už desiatky klientov z celej Európy. Okrem izolatérskych prác ponúkame aj oplechovanie zariadení a rozvodov.

+1000

Dokončených projektov

9R

Skúseností

+200

Spokojných zákazníkov

+25

Členov firmy

/KVALITNÁ PRÁCA

Záruka dlhovekosti

Naša práca zahŕňa aj záruku dlhovekosti priemyselných zariadení a infraštruktúry. Používame len najkvalitnejšie materiály a postupy, aby sme zabezpečili, že naše práce vydržia dlho a vyžadujú minimum údržby. 

/MÁME VEĽA ZA SEBOU

Dlhoročné skúsenosti

Dlhoročné skúsenosti sú základom kvalitnej a spoľahlivej práce. Naši skúsení a certifikovaný pracovníci v oblasti izolácií a klampiarskych prác majú potrebné odborné znalosti a zručnosti, ktoré zabezpečujú, že naše služby sú vysoko kvalitné a spoľahlivé. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme schopní riešiť aj tie najzložitejšie projekty a poskytovať našim zákazníkom tie najlepšie riešenia.

/NAŠE HODNOTY

Hodnoty, ktoré riadia našu prácu

Kvalita

Ceritifkovaná montáž izolácií
K-FLEX a ISOVER a špičkové prevedenie oplechovania izolácií.

Viazanosť

Dlhoročné spolupráce s lídrami v tepelnej, chladovej technike a klimatizácii.

Tímová práca

Tímová práca zosúladí individuálne schopnosti pre dosiahnutie spoločného cieľa.

Inovácie

Inovácie a neustále hľadanie nových spôsobov sú dôležitou súčasťou našej práce.

Vedenie

Silné a skúsené vedenie má schopnosť stanoviť jasnú víziu a ciele pre spoločnosť.

Priemyselné izolácie a klampiarske práce

Naša firma sa zaoberá izolatérskymi a klampiarskymi prácami pre priemyselné zariadenia a infraštruktúru. Sme špecializovaní na kvalitné a spoľahlivé riešenia pre našich zákazníkov, ktorí hľadajú vysoko špecializované odborné znalosti a prístup. Snažíme sa poskytovať najlepšie riešenia v oblasti izolácií, potrubí a potrubných systémov, klimatizácie a ventilácie. Naši skúsení a odborní pracovníci používajú len najkvalitnejšie materiály a postupy, aby zabezpečili vysokú kvalitu a spoľahlivosť našich služieb. Sme presvedčení, že naša práca je zárukou bezpečnosti a dlhovekosti priemyselných zariadení a infraštruktúry, a snažíme sa poskytovať našim zákazníkom tie najlepšie riešenia za konkurencieschopné ceny.

Profesionalita a kvalita

Sme odborníci na izolatérske a klampiarske práce. Od vzniku našej spoločnosti sme navrhli a realizovali stovky úspešných projektov pre našich klientov.

/PREČO SI VYBRAŤ NÁS

Výnimočná kvalita, ktorá sa nedá poraziť

Ponúkame profesionálne izolatérske a klampiarske práce so zárukou kvality a dlhej životnosti. Dlhodobo sa špecializujeme na chladové, tepelné a protipožiarne izolácie, a na návrh izolácií podľa aktuálnych noriem. 

 • Sme držitelia certifikátu K-Flex
 • Sme držitelia certifikátu ISOVER
 • Máme za sebou desiatky úspešných projektov
 • Pracujeme na území Slovenska a Európy
IZOL L&M

Spoločnosť Izol L&M ponúka profesionálne návrhy, dodávku a montáž chladových, tepelných a protipožiarnych izolácií a oplechovania.

Menu

 • Domov
 • O spoločnosti
 • Služby
 • Partneri
 • Kontakt

Ostatné stránky

 • Klampiarske práce
 • Chladové izolácie
 • Tepelné a protipožiarne izolácie

Kontakt

Zavolajte nám

+421 949 373 175

Napíšte nám

izollm@izollm.sk