Tepelné a protipožiarne izolácie

Ponúkame návrh a montáž rôznych typov tepelných a protipožiarnych izolácií ako druh ochrany vzduchotechniky a priemyselných zariadení, nádrží, rozvodov kúrenia a potrubí.

/TEPELNÉ A PROTIPOŽIARNE IZOLÁCIE

Čo všetko to obnáša?

Tepelná izolácia je kľúčovým faktorom pri znižovaní nákladov na energiu a zvyšovaní efektívnosti v priemysle. Naša spoločnosť ponúka kvalitné a certifikované tepelnoizolačné služby pre rôzne priemyselné zariadenia a infraštruktúru.

/TEPELNÉ A PROTIPOŽIARNE IZOLÁCIE

Technológia

Sme odborníci na izoláciu rôznych zariadení, ako sú potrubia, nádrže, kotly, klimatizačné jednotky a mnoho ďalších.

/TEPELNÉ A PROTIPOŽIARNE IZOLÁCIE

Materiály

Pri práci používame len materiály od overených výrobcov, ktoré sú trvanlivé a spĺňajú podmienku tepelných strát. Proti poveternostným vplyvom, chemikáliám a mechanickému poškodeniu tieto izolácie chránime oplechovaním.

/TEPELNÉ A PROTIPOŽIARNE IZOLÁCIE

Kvalita

Naša spoločnosť sa zameriava nielen na kvalitu práce, ale aj na maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a preto sú naši pracovníci certifikovaní na montáž tepelných izolácií od firmy ISOVER a protipožiarnych izolácií a pretupov od poločnosti K-FLEX.

Výhody kvalitnej tepelnej izolácie

Tepelné a protipožiarne izolácie majú mnoho výhod pre domy, budovy a infraštruktúry. Tepelné izolácie zvyšujú energetickú efektívnosť a znižujú náklady na kúrenie a zlepšujú ekologickú stopu. Protipožiarne izolácie predstavujú nevyhnutnú súčasť každého objektu a majú kľúčový význam pre bezpečnosť jeho obyvateľov. Ich úlohou je minimalizovať rozšírenie a vplyv požiaru. Pri výbere správnej izolácie je dôležité zohladniť konkrétny typ objektu alebo technológie ich účel a požiadavky na bezpečnosť.

Viac našich služieb

Klampiarske práce

Klampiarske práce sú zamerané na spracovanie kovových materiálov a tvorbu kovových konštrukcií a súčastí.

Chladové izolácie

Chladové izolácie sú zabezpečením tepelnej ochrany pre zariadenia a inštalácie, ktoré pracujú v nízkych teplotách.

IZOL L&M

Spoločnosť Izol L&M ponúka profesionálne návrhy, dodávku a montáž chladových, tepelných a protipožiarnych izolácií a oplechovania.

Menu

  • Domov
  • O spoločnosti
  • Služby
  • Partneri
  • Kontakt

Ostatné stránky

  • Klampiarske práce
  • Chladové izolácie
  • Tepelné izolácie
  • Protipožiarne izolácie

Kontakt

Zavolajte nám

+421 949 373 175

Napíšte nám

izollm@izollm.sk